tekirdağ köftesi, tekirdağ dinlenme tesisleri

tasarim59

tekirdağ köftesi, tekirdağ dinlenme tesisleriÜNER ŞİRKETLERİNDE, İŞİNE BAĞLI, GÜVENİLİR, ÜRETKEN, SORUMLULUK SAHİBİ VE YARATICI İŞGÜCÜ İLE ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDAKİ HEDEFLERİNE SAĞLAM ADIMLARLA ULAŞACAĞINI BİLMEKTEDİR. ÇAĞDAŞ VE MEMNUNİYET YARATAN ÇALIŞMA  KOŞULLARI İLE ÇALIŞANLARINI FARK YARATAN İŞLER ÜRETMELERİ İÇİN TEŞVİK ETMEKTEDİR.
 
ÜNER ŞİRKETLERİNDE ÇALIŞANLARI, SADECE KURUMUMUZ İÇİN DEĞİL, İÇİNDE YAŞADIKLARI TOPLUM VE ÇEVRE İÇİN DE DEĞER YARATMAKTADIR. MENSUP OLDUKLARI ALİLELERİ SOSYAL ÇEVRELERİNE BAĞLI YAŞADIKLARI VE ÇALIŞTIKLARI  YERLEŞKEDEN BAŞLAYARAK TÜM SOSYAL ALANLARINDA ÜNER ŞİRKETLERİ PERSONLEİ OLDUGU BİLİNCİ VE GURURU VE SORUMLULUGU ILE KENDINE GUVENEN VE GUVENILIR PERSONELE SAHIP OLMAK EN BUYUK HEDEFLERİMİZDEN BİRİ VE EN ONEMLI DEGERLERIMIZDEN BİRİDİR.
 
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
 
ŞİRKETLERİMİZİ GELECEĞE ANCAK ÇALIŞANLARIMIZ İLE TAŞIYABİLECEĞİMİZE  İNANIYORUZ. BU NEDENLE, BİREYSEL GELİŞİM PLANLAMASI TEMELİNDE NİTELİKLİ VE  KALİTELİ İNSANI YETİŞTİRMEK EN BÜYÜK ARZUMUZDUR. BU ARZUMUZUN DA BAŞTA  ŞİRKET YÖNETİCİLERİMİZ OLMAK ÜZERE, TÜM ÇALIŞANLARIMIZIN ÇABALARIYLA  GERÇEKLEŞEBİLECEĞİNE İNANIYORUZ. ÇÜNKÜ SAPTADIĞIMIZ HEDEFLERE ANCAK  KALİTELİ İNSAN GÜCÜMÜZLE GERÇEKLEŞTİRİLEBİLECEĞİNE İNANIYORUZ. BU NEDENLE;  ŞİRKETLERİMİZDE BAŞARI ODAKLI VE BİRBİRİNİ DESTEKLEYEN BİR  KURUM KÜLTÜRÜ OLUŞTURARAK CALISMA SİSTEMLERİNİN KURULMASI VE BUNUN  SONUCUNDA DA VAROLAN BARIŞÇI, HUZURLU, GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMININ  GELİŞTİRİLEREK SÜRDÜRÜLMESİ SIRKET ANLAYIŞLARIMIZIN TEMELİDİR. ŞİRKET ORGANİZASYONLARIMIZI GELİŞTİRİP, TOPLAM KALİTE YÖNETİMİNİ  ŞİRKETLERİMİZDE BİR YAŞAM BİÇİMİNE DÖNÜŞTÜRMEK EN ÖNEMLİ  HEDEFLERİMİZDENDİR. BU ANLAMIYLA DA ŞİRKETLERİMİZDEKİ CALISANLARIMIZ  DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ OLMALIDIRLAR. BİZİMLE ÇALIŞAN HERKESİN ÖNCELİKLE UNER SIRKETLERININ BİR ÜYESİ OLDUĞUNUN  BİLİNCİNDE OLMASINI VE BUNDAN GURUR DUYMASINI İSTİYORUZ. ARAMIZA KATILAN TÜM ÇALIŞANLARIMIZ, ÇALIŞMAYA BAŞLADIKLARI İLK GÜNDEN İTİBAREN DÜZENLENEN PROGRAMLARLA EĞİTİLİR. KİŞİLERİN GELİŞİMLERİ,  PERFORMANS DEĞERLENDİRME GIBI. PROGLAMLAR ILE İZLENİR ODUL VE TESVIK  PROGRAMLARI ILE KENDILERINI GELISTIRME KONUSUNDA FIRSATLAR YARATILIR. EĞER SİZDE BİZİMLE ÇALIŞMAK ARZUSUNDAN VE DÜSÜNCEDE İSENİZ İLGİLİ KİŞİSEL 

BİLGİ VE FORMLARINIZI TARAFIMIZA ILETEBILIRSINIZ.

bilgi@unerpetrol.com.tr  ADRESİMİZE MAİL ATMANIZI RİCA EDERİZ.

 

Tekirdağ Üner Petrol Tesisleri
Tesis 1 : Nusratfakı:  Tekirdağ Malkara Yolu Üzeri 20.km   Telefon : 0 282 217 60 86
Tesis 2 : İnecik:  Tekirdağ Malkara Yolu Üzeri 22.km   Telefon : 0 282 217 61 25

Tekirdağ web tasarım